• Index
  •  » WOJNY!!
  •  » N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

#1 2009-04-07 00:18:07

Roofus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 130
Punktów :   

N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

Kochani, kamraci, towarzysze broni.

Z dniem 7 kwietnia roku panskiego 2009 wydaje na mocy przyslugujacego mi prawa polecenie badz tez innymi slowy rozkaz o mobilizacji sil militarnych oraz o gromadzeniu zapasow surowca. Od tej chwili nie liczy sie przyrost punktow ogolnych. Liczy sie posiadana i zadbana flota. Cala para przygotowujemy sie do wojny z sojuszem N_I oraz aN_I. Jest nas nie wielu ale za to wielu z nas jest zaprawionych w walce. Od tej chwili kazde wystapienie z sojuszu uznane bedzie za zdrade na rzecz przeciwnika i karane bedzie nieustannymi atakami.

Wojna nie ma jeszcze charakteru formalnego ale to tylko kwestia czasu. Jak dotad prowadzone wojny przez Moj sojusz byly w charakterze blizkriegu (wojny blyskawicznej), ale niestety nie zawsze byly poprzedzone przygotowaniami. Teraz chcialbym tego uniknac tak wiec prosze o wziecie sobie tych dyrektyw do serca. Jutro zostanie zamieszczony wykaz w ktorym bedzie rozpisane co od poszczegolnego gracza bedzie wymagane. Mamy dzialac jak jeden gracz a nie 11 poszczegolnych.

Zycze powodzenia i wytrwalosci. WYGRAMY


-----------------------------------------------------------------

Bo w jedności siła

Offline

 

#2 2009-04-07 00:23:33

Miodzinho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 245
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

nooo wkoncu cos siedzieje panowi i pani. czas wykorzytsac  stocznie do pracy i gromadzic umiejetnie flote !!

musimy zdobyc szacunek inaczej nigdy nie wybijemy sie tutaj jako sojusz

Offline

 

#3 2009-04-07 00:50:41

marianos

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

popieram:) nie liczac pierwszej 4 z zojuszu reszta moze nie podolac w walce bo jak sie orientowalem sporo od nich jest na miejscach powyzej top 1600 lecz nie w pojedynke ale wspolnymi silami mozna stawic dzielnie czola. kazdy ow i inny statek moze miec wplyw na losy wojny. ( brzmi jak wypowiedz w historycznym filmie:P ) jutro z roofusem sie bronimi takze ciezki dzien przed nami ale za to po obronie i po tych 10 flaszkach ktorych nie mamy, ale ktore predzej czy pozniej wypijemy:PP mozemy smialo wejsc do akcji. ja juz od kilku dni stawial flote i pomimo ze jestem jeszcze na koncu punktowo w sojuszu do srody powinienem miec przyzwoite 100 ow wiec juz mozna sprac im dupe:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#4 2009-04-07 00:51:49

marianos

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

a tak w ogole to... o co poszlo?:>

Offline

 

#5 2009-04-07 01:28:30

Miodzinho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 245
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

a o co poszlo tylkoRoofus wie albo to tylko dla rozrywki hehe

noo ale chyba zalapie sie na chlanie ??

Offline

 

#6 2009-04-07 02:05:18

marianos

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

zapraszamy do kalisza

Offline

 

#7 2009-04-07 02:33:42

Roofus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 130
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

Jutro po obronie wyjasnie jak doszlo do konfliktu Hunters vs N_I


-----------------------------------------------------------------

Bo w jedności siła

Offline

 

#8 2009-04-07 08:41:48

Polster

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 73
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

Nareszcie pobawie sie w złomowanko na wojnie nie mogłęm sie tego doczekać dzisiaj po 15 zaczynam staiwać flote bo jeszcze nanity mi sie robią

Offline

 

#9 2009-04-07 08:43:12

Polster

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 73
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

I jeszcze jedno ja biore na siebie gracza Loczeko!! jego nie ruszać sam go rozwale

Offline

 

#10 2009-04-07 10:52:34

Miodzinho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 245
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

zrob flote i wredy sie chwal hehe ja juz tez stawiam

ps. Polster Marianos ma wieksza flote niz Ty a mniej punktow

Offline

 

#11 2009-04-07 10:58:29

Roofus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 130
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

Robie sobie przerwe w "nauce" a konkretniej czytaniu materiałów, których powinienem sie nauczyc tak wiec wyjasnie jak doszlo do konfliktu Hunters vs N_I.


Otoz pewnego pieknego marcowego popoludnia gdy jak zwykle wypuszczalem flote na rzez niewiniatek moje sondy dolecialy do gracza Loczeko. Po zsondowaniu go i odkryciu dosc pokaznych zloz surowca wypuscilem moje wilki do przejecia ladunku. Po misji zakonczonej powodzeniem owy gracz wyslal mi wiadomosc na PW ze niestety rozminalem sie z jego flota ktora doleciala 3 min po moim ataku. Ja mu na to odpisalem ze otoz gdybym polowal na twoja flote to juz dawno lezala by popakowana w kartony u mnie w reckach i zostala by pewnie przetopiona na blaszane nocniki dla moich weteranow. Po czym w post scriptum dopisalem ze nastepnym razem nie mine sie z jego flota a wrecz przylece zaraz za nia na impreze. No i sie zaczelo.

Owy gracz poskarzyl sie swoijemu kamratowi z sujuszu sawe2, ktory slynal u nich jak moglem sie domyslec z poprzenich skanow z natury bunkrownika. Ja miedzy czasie zwiazlem sobie surc na matke wstawilem do stoczni 100 okrecikow i jakies tam smieci a ze pora byla pozna bo gdzies okolo 4 nad ranem udalem sie na spoczynek. Gdy sobie wstalem rano ku mojemu zaskoczeniu mialem 19 nowych wiadomosci (pomyslalem ze miodek nie mogl spac i pewnie rozwazal z fantim jakby tu go poglaskac po plecach:)), ktore okazaly sie raportami z ataku rakietowego wymierzonego w moja mala planetke matke i ksiezyc zarazem. po skasowaniu tych raporcikow spostrzeglem brzydki napis raport wojenny w kolorze czerwonym. Moje 60 okrecikow przeszlo do historii - co zostalo pokazane na forum. Zlosc moja nie miala konca.

Dogadawszy sie z nasza kicia zaczelismy bombardowac pana sawe2 rpm'ami. Przed atakiem piastowal zaszczytne miejsce 1326 po ataku 1390. Ale ze naszej zemstu nie bylo konca zaczalem przegladac sobie jego planetki falanga i ku mojemu zdziwieniu nasz as przestworzy wyslal cala swoja marna flotke na fsy z misja ekspedycja na 14h. Obrachowalem swoje zasoby we flocie i kociaka doszedlem do wniosku ze nie dam rady sam i poprosilem o pomoc naszego szanownego kolege i przyjaciela _BA_ (moj poprzedni sojusz) Andreza (top 560).  Raport na forum

Po zlomie nasz kolega spadl w sumie odnosnie punktow bazowych o 111 miejsc. I co zrobil poskarzyl sie koledze moondragonowi. Wkurwienie moje nie znalo granic gdy owy pan zaczal mnie szpiegowac srednio co 5 minut zasmiecajac mi skrzynke wiadomosci raportami z zestrzelonych sond. Napisalem mu wiadomosc zeby wyluzowal i jak chce to podam mu stan mojej floty ale zeby nie skanowal mnie co chwile bo to wpieniajace. Nasz niepelnosprytny kolega nie zrozumial mojej intencji i zintensyfikowal skanowanie do srednio co 1,5 minuty. wiec odpowiedzialem atakiem rpm'w w liczbie 70 na jego planete matke (mial idiota zaledwie 20 przeciwrakiet). No i zaczela sie draka. Za kazda puszczona sonde dostawal 10 rpmami. Gdy w koncu wykalkulowal a trwalo to przeszlo 3,5 h ze nie bardzo oplaca mu sie taki uklad odpuscil. Nastala noc wyslalem flotke na fsa i udalem sie ponownie na spoczynek. Rano otrzymalem wiadomosc od moondragona ze wczorajszy dzien byl ostrzezeniem i mam zostawic w spokoju jego kompanow. Odpowiedz moja byla krotka - kompanow zostawie ale ty jestes nastepny. No i teraz znacie cala historie hehe ale moglbym dopisywac non stop bo moja mala wojna z mooondragonem trwa non stop a przy tym jego podopieczny Ryba zlomowany zostal juz przez ze mnie 3 razy i farmiony non stop.


-----------------------------------------------------------------

Bo w jedności siła

Offline

 

#12 2009-04-07 11:08:09

Miodzinho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 245
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

osz kurde jaka historia

no i duzo wyjasnia

trzeba bedzie rakietami sie zaopatrzyc i walczyc

Offline

 

#13 2009-04-07 11:47:09

Polster

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 73
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

oooostro^^

Offline

 

#14 2009-04-07 12:29:07

Roofus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 130
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

ostrooo to dopiero bedzie


-----------------------------------------------------------------

Bo w jedności siła

Offline

 

#15 2009-04-07 14:34:33

Miodzinho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 245
Punktów :   

Re: N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

i ciekawie

Offline

 
  • Index
  •  » WOJNY!!
  •  » N_I vs Hunters (Ojcowie Założyciele)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.laetatio.pun.pl www.geodeci.pun.pl www.poezje.pun.pl www.weareemo.pun.pl www.transeuro.pun.pl